O mnieMam ponad 15-letnie doświadczenie w diagnostyce psychologicznej oraz pracy jako psycholog. Swoją wiedzę zdobyłam na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, gdzie aktualnie prowadziłam zajęcia i wykłady m.in. z zakresu metodologii badań psychologicznych oraz psychometrii (dział psychologii zajmujący się poprawnym procesem diagnostyki psychologicznej za pomocą testów i kwestionariuszy psychologicznych), oraz statystyki.

W grudniu 2021 roku obroniłam rozprawę doktorską na temat profilowania psychologicznego dzieci i młodzieży w sporcie. Aktualnie moimi głównymi obszarami zainteresowania naukowego są: profilowanie psychologiczne, analiza systemu rodzinnego oraz opiniowanie psychologiczne w sprawach karnych i rodzinnych.

W pracy biegłego psychologa i psychometry bardzo cenię sobie możliwość pracy z drugim człowiekiem oraz wystandaryzowane podejście diagnostyczne (celem minimalizacji błędów diagnostycznych). Jako biegły uczestniczę zarówno w przesłuchaniach małoletnich, jak i osób dorosłych (głównie sprawy: karne oraz rodzinne). Na zlecenia Sądów i Prokuratury wykonuję także badania sądowo-psychologiczne.

Wykonuję także prywatne opinie psychologiczne, w tym diagnostykę osobowości (profilowanie psychologiczne), rozwoju dziecka, więzi dziecka z rodzicami (rodzicem). Jestem także współautorką wielu kwestionariuszy psychologicznych oraz artykułów naukowych.

Jestem biegłym psychologiem sądowym z listy Sądu Okręgowego w Warszawie. W swojej pracy zwracam uwagę przede wszystkim na etykę pracy psychologa oraz to, aby obiektywnie pomóc rozwiązać określony problem, z którym przychodzi Klient. Cenię sobie indywidualne podejście do każdej osoby, która zgłasza się do mnie o pomoc.

Znajduję się pod stałą superwizją, co pozwala mi stale rozwijać się jako psycholog, ale również diagnosta.

Zapraszam do współpracy!Wystąpienia publiczne / publikacje:
- https://dziendobry.tvn.pl/parenting/do-czego-posuwaja-sie-rodzice-w-sprawach-rozwodowych-st7721807
- https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/2237954,1,zespoly-do-zabierania-dzieci-po-roz...
- https://web.swps.pl/strefa-technologii/wydarzenia/690-strefa-technologii/archiwum-wydarzen/online/24...
- https://www.pb.pl/dlaczego-szef-powinien-jesc-pierwszy-1120481